Promocja książki Ewy Bal

Termin: 27.02.2018
Miejsce: Włoski Instytut Kultury, Kraków ul. Grodzka 49

Serdecznie zapraszamy na promocję książki Ewy Bal Lokalność i mobilność kulturowa teatru. Śladami Arlekina i Pulcinelli, Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków 2017. Spotkanie odbędzie się we Włoskim Instytucie Kultury we wtorek 27 lutego br. przy ulicy Grodzkiej 49 o godz. 18.00. W rozmowie udział wezmą  autorka, dr hab. Ewa Bal, dr Katarzyna Wozniak (tłumaczka, italianistka adiunkt na Uniwersytecie Pedagogicznym), dr Karolina Golemo (kulturoznawczyni, adiunkt na Wydziale Studiów Międzynarodowych i Politycznych UJ).

Podczas spotkania można będzie zakupić w promocyjnej cenie książki Wydawnictwa Uniwersytetu Jagiellońskiego z serii Nowe Perspektywy – Performatyka, w tym również książkę Ewy Bal.

Data opublikowania: 20.02.2018