Siódmy Weekend z Performatyką

Termin: 31.05.2019 - 01.06.2019
Miejsce: Teatr Supernova przy Gazowej 21; Sala 213 przy ulicy Ingardena 3.
Katedra Performatyki serdecznie zaprasza na siódmy Weekend z Performatyką w dniach 31 maja i 1 czerwca, który połączony będzie z promocją nowego kierunku dwuletnich studiów magisterskich "PERFORMATYKA". Spotykamy się w Teatrze Supernova przy Gazowej 21 oraz w Sali 213 przy ulicy Ingardena 3.
W programie między innymi prezentacje projektów naukowych naszych studentów i doktorantów, przygotowanych pod opieką pracowników naukowych Katedry Performatyki, czytanie performatywne dramatu Agaty Skrzypek "Narzędzia ojca"  we współpracy ze studentami z Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, promocje książek, pokazy filmów  oraz goście specjalni: Joanna Krakowska, Joanna Tokarska -Bakir, Joanna Zdebska-Schmidt oraz Grzegorz Laszuk, a także zaprzyjaźnieni z Katedrą Performatyki przedstawiciele teatrów i czasopism: Agata Dąbek (Stary Teatr) i Monika Kwaśniewska ("Didaskalia").
Serdecznie zapraszamy! Obiecujemy moc wrażeń!

PLAKAT >>
Data opublikowania: 20.05.2019